Çelik,Şanlıurfa'da Turgut Özal Parkı'nın Açılış Törenine Katıldı

Çelik,Şanlıurfa'da Turgut Özal Parkı'nın Açılış Törenine Katıldı

Bakan Çelik, Şanlıurfa Belediye Başkanlığınca Yaptırılan Turgut Özal Parkı'nın Açılış Törenine Katıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çözüm sürecine ilişkin, "Allah'ın izniyle geleceğe kardeşlik ve birlik içerisinde yürüyeceğiz, kapımız ve gönlümüz herkese açıktır" dedi.

Bakan Çelik, Şanlıurfa temasları kapsamında belediye tarafından yaptırılan Turgut Özal Parkı'nın açılış töreninde yaptığı konuşmada, kentte hükümetin yaptığı yatırımlara değinerek, 30 Haziran Pazar günü Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın da katılacağı törenle kentte 300 milyon TL'ye mal olması beklenen 130 okulun temelini atmayı planladıklarını söyledi.

Kentte yapılacak daha çok hizmetin olduğunu ifade eden Bakan Çelik, şunları kaydetti:

"Çok şükür birlik, beraberlik ve kardeşlik var, bu Şanlıurfa'da olduğu gibi. Türkiye'de barış projesi çerçevesinde birlik, beraberlik ve kardeşlik var. Bu birliğimizi, barışımızı, dostluğumuzu ve kardeşliğimizi bozmaya çalışanlara karşı bütün Şanlıurfalıların çok uyanık olmasını istiyorum. Kimse birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize dil uzatmamalıdır. Biz Çanakkale, Sarıkamış ve Yemen'de beraberdik. Biz bütün bu memleketin hayırlı işlerinde beraberdik. Allah'ın izniyle geleceğe kardeşlik ve birlik içerisinde yürüyeceğiz, kapımız ve gönlümüz herkese açıktır."

 

Resimler

TümüDuyurular

Bakan Çelik'ten yeni uyglama

Bakan Çelik'ten yeni uyglama

15 Aralık 2015, Salı