Şanlıurfa Kızlar Futbol Takımı Madalyalarını Aldı

Şanlıurfa Kızlar Futbol Takımı Madalyalarını Aldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa'da...

 Bakan Çelik, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda Doğu ve Güneydoğu Grubu'nu lider bitiren Şanlıurfa Kızlar Futbol takımı oyuncularına madalya verdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda Doğu ve Güneydoğu Bölgesi Grubu'nda şampiyon olan Şanlıurfa Kızlar Futbol takımı oyuncularına madalya verdi.

Bakan Çelik, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa'da, Vali Celalettin Güvenç, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve diğer yetkililer tarafından GAP Havaalanı'nda karşılandı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Maşuk bölgesinde yaptırılan evleri TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel'in eşliğinde inceleyen Çelik, yürütülen hizmetler hakkında bilgi aldı.

Bölgede İl Özel İdaresi tarafından yapımı devam eden yolları da inceleyen Çelik, yürütülen çalışmaların bir an önce tamamlanması için talimat verdi.

Çelik, daha sonra polisevinde düzenlenen törende, Van'da gerçekleştirilen Yıldız Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası'nda Doğu ve Güneydoğu Bölgesi Grubu'nu lider bitiren Şanlıurfa Kızlar Futbol takımı antrenör ve oyuncularıyla sohbet ederek, onları tebrik etti.

Futbolcu kızlara şampiyonluk madalyası takan Çelik, takıma Türkiye şampiyonasında da başarılar diledi.

 

Resimler

TümüDuyurular

Bakan Çelik'ten yeni uyglama

Bakan Çelik'ten yeni uyglama

15 Aralık 2015, Salı